O nás

Enjoy Bistro sa pýši nielen dobrou kávou a kvalitným jedlom z lokálnych surovín, ale aj moderným a príjemným prostredím. Priestory nášho podniku sú navrhnuté tak aby si na svoje prišiel každý. Či už máte chuť na pauzu v podobe šálky dobrej kávy alebo čaju, či sa chcete nechať unášať gastronomickým zážitkom alebo si len chcete posedieť vychutnať chvíľku pre seba zatiaľ čo sa vaše ratolesti vybláznia v našom kútiku.

Nezabúdame ani na pracujúcich ľudí. Ak vás už omrzel home office a máte chuť vyraziť medzi ľudí, v Enjoy Bistre vás určite radi uvidíme. Hluku sa báť nemusíte, náš podnik je veľký a ponúka mnoho miest, kde vás nik rušiť nebude.

Lokálne a kvalitné suroviny sú u nás na prvom mieste, avšak rozhodli sme sa pre vás naše hranice neustále posúvať. Tak ako sa obmieňa pravidelne aj naše menu, tak rovnako pravidelne bude náš cukrár obmieňať aj ponuku svojich dobrôt. Nenechajte si ich újsť.

Nie je tajomstvo, že deti sú u nás v Enjoyi veľmi dôležité. Náš detský kútik disponuje napríklad drevenými Montessori hračkami, vďaka ktorým sa môžu vaše deti pri hre učiť. Okrem toho na nich čaká plne vybavená drevená kuchynka, rozprávkové knižky či jedinečné omaľovánky. Novinkou v našom bistre sú očarujúce plyšáky v tvare lahodnej kávy či croissantu. Odteraz si môžete s vašimi ratolesťami vychutnávať obľúbený šálok kávy spoločne.

Ak vás a vaše deti naše bistro očarilo, radi pre vás zorganizujeme nezabudnuteľnú narodeninovú oslavu! Stačí si len rezervovať naše priestory a my sa už o zvyšok postaráme. Čaká na vás nezabudnuteľná tematická výzdoba, rôzne hry, zaujímavé nápoje a najmä tá najchutnejšia narodeninová torta podľa vašich predstáv. 

Vytvorte si webové stránky zdarma!